Sprzedawca

blog

5 Listopada 2015

Strona w budowie - Apliakcje prosimy wysyłać na email: rolnex97@gmail.com

Lubartów/Łucka

Opis stanowiska:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
• obsługa klienta na kasie
• dbałość o porządek i czystość w sklepie
• zatowarowanie sklepu

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w sklepach rolniczych)
• doświadczenie w obsłudze klienta
• entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
• wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• konkurencyjne wynagrodzenie
• terminowość wypłat

Oferty prosimy wysyłać na adres zawarty w ogłoszeniu.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182 ze zm.).