Ciągniki rolnicze Lovol

Ciągniki rolnicze Lovol

Jako Rolnex przygotowaliśmy w naszej ofercie sprawdzone i wydajne ciągniki Lovol. Sprzęt ten cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich konsumentów. Wszystko przez połączenie stosunkowo niskiej ceny wraz z dobrymi parametrami technicznymi. Pod względem stosunku ceny do jakości traktory rolnicze Lovol plasują się w ścisłej czołówce. Chiński producent zadbał o spełnienie podstawowych wymogów rolników, a także umożliwienie im wydajnej pracy na roli.

Traktory Lovol - charakterystyka

Ciągnik rolniczy Lovol posiada określoną charakterystykę. Przede wszystkim sprzęt ten cechuje się estetyczną linią i ciekawą stylizacją. Dzięki temu prezentują się bardzo nowocześnie i dynamicznie. Oczywiście estetyka to nie jedyny atut marki Lovol. Ciągnik ten to przede wszystkim duża uniwersalność i wydajność w codziennej eksploatacji. Podczas pracy prowadzą się bardzo płynnie i umożliwiają wykonywanie szerokiego zakresu zadań z obszaru prac rolniczych. To nie tylko praca na uciągu, czy orka, ale również wykonywanie działań z wykorzystaniem układu hydraulicznego. Prosta konstrukcja pojazdów sprawia, że są one odporne na uszkodzenia. Do usterek dochodzi rzadko, a ich naprawa nie jest skomplikowana. To wszystko w atrakcyjnych warunkach cenowych, które zaczynają się już od ok. 65 000 złotych netto.

Sprzedaż ciągników Lovol

Sprzedaż ciągników Lovol to jeden z obszarów naszej działalności. Od lat dbamy o zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Jako dystrybutor sprzętu Lovol oferujemy atrakcyjne warunki cenowe zakupu sprzętu rolniczego. Dbamy o to, aby każdy pojazd spełniał najwyższe standardy rynkowe. To uniwersalne, wydajne i niezawodne traktory do codziennej pracy.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku Lovol, traktory są wytrzymałe i praktyczne w użytkowaniu. Nasz zespół zadba o dokładne zbadanie potrzeb klientów, a następnie zaoferuje rozwiązanie szyte na miarę. W ofercie posiadamy najpopularniejsze modele sprzętu rolniczego Lovol. Z powodzeniem zaspokoi on potrzeby zarówno małych, jak i dużych rolników. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do dyspozycji. Kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku sprawia, że doradzimy w zakupie i przeprowadzimy przez cały proces. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.