Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości maszyn rolniczych, które ułatwiają codzienną pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby dystrybuować tylko sprawdzone i wydajne technologie. Z jednej strony muszą być przyjazne i bezpieczne w obsłudze, a z drugiej wytrzymałe na intensywną eksploatację na polu. Znajdziesz tu takie urządzenia rolnicze, jak m.in.: ładowacze, rozdrabniacze, rozsiewacze, prasy, przyczepy, agregaty uprawowe, kultywatory, sadzarki, glebogryzarki, siewniki, kosiarki i inne.

Szeroki wybór profesjonalnych maszyn rolniczych

Naszą firmę Rolnex wyróżnia szeroki asortyment maszyn rolniczych, które pochodzą od wielu renomowanych producentów na rynku. Dzięki temu każdy rolnik bez trudu dobierze sprzęt dopasowany do swoich potrzeb pod względem: funkcjonalności, specyfiki użytkowania oraz ceny. Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi, dlatego rekomendujemy bezpośredni kontakt z naszym zespołem w celu ich poznania. Nasi doradcy nie tylko opowiedzą o tym, co potrafią dane maszyny rolnicze, ale także postarają się dopasować odpowiedni model do Twoich potrzeb. To gwarancja udanych zakupów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Oferta Rolnex ewoluuje wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów i rozwojem technologii. Kładziemy duży nacisk na to, aby w naszym asortymencie znaleźć wszystkie niezbędne do efektywnej pracy pojazdy rolnicze. Każde urządzenie spełnia najwyższe standardy w zakresie wydajności, wytrzymałości eksploatacyjnej oraz intuicyjnej i bezpiecznej obsługi. Znajdziesz u nas m.in.: kosiarki, opryskiwacze, prasy rolujące, rozrzutniki, kopaczki, siewniki, glebogryzarki, sadzarki, kultywatory, przyczepy i inne. Posiadamy również ciągniki rolnicze oraz oryginalne części zamienne do maszyn i dodatkowe akcesoria.

Zapraszamy do kontaktu

Od lat budujemy pozycję zaufanego partnera w zakresie dostarczania technologii rolniczej na rynek. Jako dystrybutor współpracujemy tylko z cenionymi producentami i jesteśmy w stanie zaproponować Ci korzystne warunki cenowe. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i wybrania maszyn rolniczych, które zaspokoją Twoje aktualne oraz planowane potrzeby. Do usłyszenia.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.