O nas

Firma Rolnex powstała w 1997 roku. Od ponad 25. lat budujemy pozycję renomowanego partnera biznesowego w obszarze dystrybucji części do maszyn rolniczych. Ponadto dystrybuujemy ciągniki i maszyny. Zespół Rolnex tworzą doświadczeni specjaliści, którzy specyfikę pracy z wykorzystaniem maszyn rolniczych znają od podszewki. Wieloletnia praktyka i rozbudowana wiedza merytoryczna sprawia, że z powodzeniem doradzimy Ci w zakupie produktów dopasowanych do swoich potrzeb.

Bezpieczeństwo i zadowolenie - nasze priorytety

Od momentu założenia firmy stawiamy na to, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości części do ciągników i innych maszyn rolniczych, a także bezpieczeństwo codziennej pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne produkty powinny cechować się wysoką wytrzymałością eksploatacyjną i niezawodnością. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko części zamienne, ale także ciągniki rolnicze i inne maszyny rolnicze, które przygotowane są do eksploatacji. Dzięki temu uzupełnisz swój park maszyn i doskonale przygotujesz się na wyzwania kolejnego sezonu.

Renomowana hurtownia rolnicza

Jako hurtownia rolnicza działamy już od 25. lat. Nasza siedziba znajduje się w Kolonii Łucka. Klienci mogą skorzystać zarówno ze sklepu firmowego, jak i hurtowni. Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w zakresie wysokiej jakości i oryginalnych części do różnego rodzaju maszyn rolniczych. Zarówno tych od czołowych producentów sprzętu, jak i tych mniej znanych. Współpracujemy z największymi podmiotami i producentami na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom atrakcyjne warunki cenowe i szybką realizację zamówień.

Oferta skrojona na miarę

Od samego początku naszą misją jest dbanie o zadowolenie klientów. Właśnie dlatego każdego z Was traktujemy w sposób indywidualny. Wszystkie oferty dedykowane są konkretnym potrzebom klienta i ich przygotowanie poprzedza dokładna analiza potrzeb. Współpracujemy zarówno z rolnikami indywidualnymi, hurtowniami jak i sklepami ze sprzętem rolniczym oraz z większymi podmiotami produkcyjnymi. W naszym portfolio znajduje się już ponad 500 klientów z Polski i zagranicy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Jako Rolnex dokładnie zadbamy o Twoje potrzeby.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.