Ciągniki rolnicze

Ciągniki rolnicze

Jedną z naszych specjalizacji jest sprzedaż ciągników. Jako renomowany dystrybutor sprzętu rolniczego współpracujemy z czołowymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy marki Lovol i Prokmar. Szczegółowa oferta dostępna jest po bezpośrednim kontakcie z naszym przedstawicielem. Oferowane przez nas nowe ciągniki rolnicze spełniają najwyższe standardy rynkowe.

Nieocenione wsparcie w codziennej pracy

Od lat traktory rolnicze stanowią nieocenione wsparcie w pracy rolników. Wykorzystywane są powszechnie na całym świecie. Wspierają szeroki zakres prac rolnych, a możliwość podłączenia do innych maszyn rolniczych dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność. Właśnie ze względu na mnogość zadań, dbamy o to, aby oferowane przez nas sprzęty były uniwersalne i niezawodne. Ciągniki rolnicze dystrybuowane przez Rolnex z powodzeniem poradzą sobie z szerokim zakresem prac, w tym m.in. z orką, uciągiem, czy też tymi z wykorzystaniem układu hydraulicznego.

Dostosuj parametry do swoich potrzeb

Poszczególne maszyny różnią się pod kątem parametrów technicznych, dodatkowych funkcjonalności i gabarytów. Dzięki temu każdy z naszych klientów może dobrać ciągnik rolniczy bezpośrednio do swoich potrzeb. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół pełni rolę nieocenionego wsparcia. Specjaliści Rolnex posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu są uznanymi doradcami w zakresie zakupu sprzętu rolniczego i innych akcesoriów. Dzięki nam Twój biznes będzie jeszcze efektywniejszy. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko uniwersalne, wydajne i niezawodne rozwiązania.

Atrakcyjne warunki cenowe

Na rynku jesteśmy już od ponad 25. lat. Ciągniki rolnicze na sprzedaż dostępne w Rolnex to najwyższa rynkowa jakość. Dbamy o to, aby każdy pojedynczy traktor posiadał podstawowe funkcje i dobre parametry techniczne. Dzięki temu sprzęt sprawdzi się nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i sprawdzenia możliwości współpracy.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.